OTRZYMAJ DODATKOWY RABAT!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać aktualne informacje o rabatach i nowych modelach w ofercie Time24.

Potrzebujesz pomocy? ZADZWOŃ 667-778-110

DS Eagle

Certina DS Eagle

Kolekcja DS Eagle marki Certina jest rezultatem inspiracji wynikających z ekstremalnego stylu życia. Unikalny i awangardowy design dotrze do każdego fana zegarmistrzostwa. Sportowe ambicje zostały przeistoczone w wysokiej klasy zegarki męskie. Chęć nowych wyzwań i pasja zostały przekłute przez szwajcarską markę na zachwycające c...

Certina DS Eagle

Kolekcja DS Eagle marki Certina jest rezultatem inspiracji wynikających z ekstremalnego stylu życia. Unikalny i awangardowy design dotrze do każdego fana zegarmistrzostwa. Sportowe ambicje zostały przeistoczone w wysokiej klasy zegarki męskie. Chęć nowych wyzwań i pasja zostały przekłute przez szwajcarską markę na zachwycające czasomierze, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

DS Eagle to kolekcja przeznaczona dla mężczyzn lubiących uprawiać ekstremalne sporty lub pracujących w trudnych warunkach. Szwajcarskie zegarki męskie są wyposażone w automatyczny mechanizm z wahnikiem. Zegarki z kolekcji DS Eagle posiadają wygrawerowane na deklu logo firmy czyli żółwią skorupę. Zdobi ona czasomierze cechujące się wyjątkowo wysokim poziomem wodoszczelności, wytrzymałości i niezawodności. Dzięki wodoodporności do 20 atmosfer w tej klasy chronometrach można bez obaw pływać i nurkować. Marka Certina w swoim designie stawia na kontrastowe kolory takie jak: czerń, biel i czerwień, które podkreślają ekstremalnie sportowy charakter tej kolekcji. Budowa czasomierzy zachwyca minimalistycznym podejściem do wyglądu męskich zegarków. Szwajcarska manufaktura zadbała nie tylko o wygląd zewnętrzny ale również o funkcjonalność swoich czasomierzy. Wskazówki oraz indeksy zegarków z kolekcji DS Eagle zostały pokryte fluorescencyjną farbą. W ciągu dnia jest ona naświetlana promieniami słonecznymi, aby w nocy delikatnie emanować światłem. Następną cechą charakterystyczną to wytrzymały, elastyczny pasek kauczukowy, który zapewnia maksymalną przyczepność na skórze. Innowacyjny design kolekcji DS Eagle inspirowany jest konstrukcją żeber chłodzących silnik. Guma, kolorowe wskazówki czy osłona koperty nadaje szwajcarskim zegarkom wyścigowy fason. Prestiżowa marka jaką jest firma Certina, zadbała o opłacalny współczynnik ceny do jakości.

Ekstranowoczesny design oraz reformatorski mechanizm czynią kolekcję DS Eagle marki Certina niezawodnymi partnerami aktywnego stylu życia. To zegarki dla mężczyzn lubiących czuć adrenalinę oraz chcących jednocześnie wyglądać elegancko. Męskie zegarki dla prawdziwych mężczyzn.

Zegarki z kolekcji Certina DS Eagle można zakupić w sieci salonów Jubitom oraz w sklepie online.

Więcej

DS Eagle W tej kategorii nie ma produktów.