Potrzebujesz pomocy? ZADZWOŃ 667-778-110

Formy płatności:

  • Płatność za pobraniem

Płatność następuje przy odbiorze przesyłki - bezpośrednio kurierowi. Maksymalna kwota jaką może podjąć kurier to 15000zł. W przypadku zamówień o większej wartości i wybraniu tej formy płatności, różnicę należy wpłacić na nasze konto firmowe - podane poniżej przy formie płatności "przelew tradycyjny".

  • Przelew tradycyjny na nasze konto (WBK BZ)

Wpłat należy dokonywać na podany niżej numer konta bankowego. W tytule przelewu proszę wpisać indywidualny numer zamówienia. Wysyłka zamówienia następuje najczęściej dzień po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

BZ WBK
nr 94 1500 1025 1210 2010 0982 0000
Jubitom Kazimierz Tomasiewicz
ul. Partyzantów 79
84-230 Rumia

  • Płatności internetowe

Dzięki tpay.com możesz cieszyć się najwygodniejszą płatnością i błyskawiczną realizacją zamówienia. Serwis >tpay.com udostępnia ponad 160 metod płatności, w tym 143 kanały bankowe. Po wybraniu tej formy płatności, zostaniesz przekierowany na stronę logowania wybranego banku (dane przesyłane są połączeniem szyfrowanym co gwarantuje 100% bezpieczeństwo). Płatności księgowane są natychmiastowo, dlatego jeśli zależy Ci na czasie, jest to idealna forma płatności.

formy platnosci

  • Płatność w systemie ratalnym

Dostępna jest również płatność w systemie ratalnym udostępniona przez serwis Tpay.com. Wniosek ratalny rozpatrywany jest przez Alior Bank. Po wybraniu odpowiedniej formy płatności podczas składania zamówienia - raty Tpay - zostaniecie Państwo przekierowani na stronę płatności internetowych Tpay.com gdzie ponownie należy wybrać Raty. Kolejne kroki to wypełnienie wniosku ratalnego.

Płatność w systemie ratalnym dostępna jest dla zamówień o wartości od 300zł do 20000zł, możliwy okres spłaty to od 3 do 36 miesięcy.

Kalkulator ratalny dostępny jest po kliknięciu w link - kalkulator